3D KIL TEKNİĞİ MİCROBLADİNG

3D KIL TEKNİĞİ MİCROBLADİNG


Microblading, zamanla seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlar için ideal gürlük, kalınlık ve uzunlukta doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan bir kalıcı makyaj yöntemidir. Microbladingte amaç kişinin yüzüne en uygun kaşı en doğal yöntemle yapmaktır. Bu nedenle kıl tekniği denilen tek tek kaş kılına benzeyen çizikler şeklinde yapılmaktadır. İşlem esnasında deriye atılan her çiziğe yerleşen pigment neredeyse tamamen bir kıl görünümüne sahip olmaktadır. Kaş dövmesi ile arasındaki fark, pigmentin cildin en üst tabakası olan epidermise bırakılıyor olmasıdır.


Microblading kaş işlemi her ne kadar kalıcı makyaj olarak adlandırılsa da ömürlük bir işlem değildir. Boya derinin en üst tabakasına işlendiği için kalıcılığı ortalama 1-2 yıldır. Bu süre kişinin cilt tipine ve rengine göre de değişiklik göstermektedir.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

DUDAK RENKLENDİRME

Dudaklarınız solgun mu gö

KALICI EYELİNER

Daha belirgin gözlere sa

MAKE UP

Ciltteki lekeleri, akne izler

Gelin Makyajı

Hayali kurulan bu özel g

Yorumlar

Sema hanıma çok teşekkür ederim öncelikle bir insan her işlemde mi başarılı olur kesinlikle herkese tavsiye ederim bi çok güzellik salonuna gittim ama bu kadar temiz ve iyi sonuç almadım elinize sağlık iyi ki yollarımız kesişmiş.

R. K.

5 Yıldız

Her zaman güler yüzle karşılanmak istiyorsanız doğru bir adres olur.. kadın ve erkek eş olarak gidebilir gönül rahatlığıyla bakımlarınızı yaptırabilirsiniz titizlikle işlerini yapıyorlar.. kendileri güvenilir bir adres

E. K.

5 Yıldız

Gayet güler yüzle karşılandığınız, profesyonellikle birlikte evinizde gibi rahat hissettiğiniz aşırı hijyen bir merkez. Bir çok yer denedim hem nail art kalitesi hem de temizlik açısından böyle bir yere hiç denk gelmedim. Herkese şiddetle öneriyorum

Ş. Ç.

5 Yıldız